KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14314294
nr 1431 4294
Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinna. Olja på duk, 70x60, yttermått inklusive ram: 90x78 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 november 2021
kl 18:41:41
10/11 05:33:23
150 kr
15/11 18:36:42